trio-technik C1100-700-410
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
سال ساخت
۲۰۱۹
وضعیت
کارکرده (کاملاً عملیاتی)
موقعیت
Wiehl آلمان
Header machine trio-technik C1100-700-410
more Images
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Header machine
تولید کننده:
trio-technik
مدل:
C1100-700-410
سال ساخت:
۲۰۱۹
وضعیت:
تقریباً نو (استفاده‌شده)
قابلیت عملکرد:
کاملاً عملیاتی
قیمت و مکان
موقعیت:
Zum Scherbusch 5, 51674 Wiehl, Deutschland آلمان
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۶.۰۳.۱۴۰۴
توضیحات
The discharge conveyor from Trio Technik is available for sale and has the following details:
Length: 700 mm
Gisdpfx Amewtfikoist
Clear width: 410 mm
Conveyor belt in blue, temperature-resistant up to 80°C, without cleats
Belt speed (constant): 9 m/min
Without support legs
Guide plate: 60 mm high