قوانین بازار - Machine-Seeker.ir

قوانین بازار

فقط پیشنهادات خاص

فقط پیشنهادات خاصی را در پایگاه داده وارد کنید. متأسفانه تبلیغاتی که فقط شامل شعارهایی مانند "انواع دستگاه های xy" می شوند ، فعال نمی شوند. برای هر تبلیغ باید یک دستگاه خاص یا یک بسته ثابت از چندین دستگاه ارائه شود. در مورد بسته دستگاه ، توضیح واضح ماشین های مرتبط در متن آگهی مورد نیاز است. با این حال ، تجربه نشان داده است که تبلیغات جداگانه ماشین نسبت به بسته های دستگاه توجه بیشتری را به خود جلب می کند.

تبلیغات همیشه با توضیحات فنی معنی دار

با تبلیغات خود در مورد Machineseeker ، توضیحاتی معنادار در قسمت داده های فنی ارائه دهید. تبلیغات بدون اطلاعات فنی با ما امکان پذیر نیست. نکات مفیدی برای ایجاد تبلیغات پر فروش می توانید اینجا پیدا کنید.

امکان تبلیغات ناشناس یا شماره جعبه وجود ندارد

نام و آدرس کامل خود را در نمایه فروشنده خود وارد کنید. متأسفانه تبلیغات ناشناس با ما امکان پذیر نیست.

در متن آگهی شماره تلفن / فکس یا آدرس ایمیل وجود ندارد

تبلیغات نباید شامل شماره تلفن ، شماره فکس ، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل باشد. اطلاعات تماس شما به طور خودکار از حساب مشتری شما ایجاد می شود و همچنین در آگهی تکمیل شده نمایش داده می شود. بنابراین نیازی به وارد کردن اطلاعات تماس خود در متن آگهی نیست.

آدرس اینترنتی در تبلیغات وجود ندارد

متن آگهی و تصاویر دستگاه شما نباید حاوی آدرس اینترنتی باشد. اگر به تبلیغات لوگو برای صفحه اصلی خود علاقه دارید ، می توانید آن را اینجا رزرو کنید.

اشاره ای به تبلیغات دیگر وجود ندارد

تبلیغات ممکن است حاوی هیچ ارجاعی به سایر تبلیغات یک ارائه دهنده نباشد. علاوه بر این، ارجاع به فروشگاه‌های آنلاین ارائه‌دهنده و سایر پلت‌فرم‌های تجارت یا حراج مجاز نیست.

ماشین‌هایی که به‌عنوان آگهی‌های طبقه‌بندی شده تبلیغ می‌شوند ممکن است بخشی از حراج نباشند.

موارد فروخته شده را حذف کنید

لطفا فوراً موارد فروخته شده را حذف یا متوقف کنید. ما سعی می کنیم پایگاه داده خود را همیشه به روز نگه داریم. بنابراین اعضای کارت توسط AGB بسیار ناخواسته یا ممنوع هستند.

پس از حذف آگهی آپلود مجدد ممنوع است

بارگذاری فوری تبلیغات حذف شده قبلی به دلایل تحریف رقابت مجاز نیست.

بدون آرم به عنوان تصاویر ماشین یا در تصویر دستگاه

لوگوهای شرکت را به عنوان تصاویر ماشین تنظیم نکنید. قرار دادن لوگوهای شرکت در تصاویر دستگاه نیز ممنوع است.

فقط تصاویری که مجاز به استفاده از آنها هستید

به همین ترتیب ، عکسهای سازنده ای که حق چاپ آنها متعلق به تولید کننده است یا عکسهای رقبا فقط با اجازه کتبی دارنده حقوق مربوطه بارگذاری می شوند.

هیچ تصویر جایگیر وجود ندارد

تصاویر تبلیغاتی که فقط دارای «فالو عکس» یا موارد مشابه به عنوان تنها محتوا هستند امکان پذیر نیست.

متن های رقبا را کپی نکنید

لطفاً توضیحات فنی اشیاء فروش خود را ایجاد کنید. کپی کردن متون و قسمت هایی از متون از تبلیغات فروشندگان دیگر ممنوع است و معمولاً فقط باعث مشکلاتی می شود که شما نمی خواهید با آنها مواجه شوید.

هیچ کلمه کلیدی / لیست کلمه جستجو در تبلیغات وجود ندارد

فقط توضیحات فنی مربوط به ماشین های مربوطه را ارائه دهید. استفاده از کلمات کلیدی یا جستجوی لیست کلمات امکان پذیر نیست. همچنین امکان تبلیغ سایر ماشین آلات ، محصولات ، مواد مصرفی یا تبلیغات عمومی وجود ندارد.

در عنوان آگهی نام شرکت و تکرار کلمات وجود ندارد

ذکر نام شرکت خود و تکرار کلمات در عنوان آگهی ممنوع است. تولیدکنندگان از این مقررات مستثنی هستند.

دسته دستگاه مناسب را انتخاب کنید

به نفع خودتان ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما در دسته بندی های صحیح قرار گرفته اند.

بدون تبلیغات 1 €

لطفاً قیمت 1 یورو را در تبلیغات وارد نکنید. تبلیغات با قیمت خرید 1 یورو (همچنین به عنوان FP یا VB) فعال نمی شود. اگر نمی خواهید قیمتی را مشخص کنید ، لطفاً هنگام وارد کردن قسمت قیمت ، آن را خالی بگذارید. سپس یادداشت "اطلاعات قیمت" به طور خودکار برای تبلیغ شما نمایش داده می شود.

بدون عنوان تبلیغاتی

اطلاعات معنی دار و بدون فرمول های تبلیغاتی را در نام ماشین/نوع خودرو و همچنین سازنده و مدل وارد کنید. این تنها راهی است که خریداران بالقوه می توانند لیست های شما را با استفاده از عملکرد جستجو پیدا کنند.

شماره تلفن های قابل دسترسی در اطلاعات تماس

هنگام ارائه اطلاعات تماس خود ، مطمئن شوید که یک شماره تلفن قابل دسترسی را درج کنید.

بدون تبلیغات متعدد

یک مورد را بیش از یک بار لیست نکنید.

قوانین بازار اضافی برای فهرستهای Buy It Now

اطلاعات تماس وجود ندارد

اکنون بخرید لیست ها نمی توانند حاوی اطلاعات تماس باشند. علاوه بر شماره تلفن ، شماره فکس ، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل ، این شامل نام شرکت شما ، لوگوی شرکت شما ، آدرس خود و نام افراد تماس است. تصاویر ، ویدئوها و فایلهای ضمیمه ممکن است حاوی اطلاعات تماس نباشند. یادداشت هایی مانند "تعمیرات اساسی توسط [نام شرکت خود]" مجاز نیست.

اطلاعات مکان در منطقه "محل تبلیغات" باید محدود به شهر و کشور باشد (به عنوان مثال، اسن، آلمان). تعیین آدرس دقیق شامل خیابان ، شماره خانه و کدپستی مجاز نیست.

شرح جامع

لیست های خریداری شده شما وقتی جامع و دقیق باشند به ویژه فروش خوبی خواهند داشت. اطلاعات دقیق فروش بدون عارضه را امکان پذیر می کند و حجم کار شما را کاهش می دهد. با استفاده از قوانین املایی و دستور زبان صحیح اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

مطالب توصیه شده:

  1. طبقه بندی دقیق طبقه بندی
  2. توضیحات فنی دقیق
  3. زمینه های کاربردی ، گروه های خریدار (به عنوان مثال ، دست سازان ، صنعتگران)
  4. وضوح تصویر و فیلم (با کیفیت بالا)
  5. اختیاری: سازگاری با سایر ماشین آلات ، لوازم جانبی و غیره
  6. توضیح شرط
  7. در صورت وجود: تعداد ساعات کار

بدون تبلیغات جمعی

اکنون آن را بخرید فهرست ها باید مربوط به موارد یا مجموعه های جداگانه باشد. مجموعه ای از اقلام مختلف در یک آگهی برای تبلیغات فعلی مناسب نیست و بنابراین ممنوع است.

لطفاً همیشه مقالات یا مجامع را با ایجاد آگهی جدید خرید جدید خود تبلیغ کنید. این امر باعث می شود که به هر تبلیغ جدید Buy It Now شناسه تبلیغاتی اختصاص داده شود و خرید یا استعلام خرید به وضوح تعیین شود.

شرایط برای تبلیغات همزمان در سایر سیستم عامل ها

کالاهایی که از طریق Buy It Now تبلیغ می شوند تنها در صورت رعایت شرایط زیر ممکن است به طور همزمان در یک پلت فرم آنلاین دیگر یا در فروشگاه آنلاین خود شما ارائه شوند:

  1. فروشنده باید اطمینان حاصل کند که کالاهای ارائه شده در Machineseeker در همه زمان ها در دسترس است.
  2. اگر قرار است مقاله ای از طریق پلتفرم دیگر یا فروشگاه آنلاین خود به فروش برسد ، آگهی buy-it-now در جستجوی دستگاه باید فوراً غیرفعال شود.
توجه داشته باشید: همه قوانین بازار دیگر نیز برای تبلیغات خریداری شده اعمال می شود.