FAC 4V-XT3020
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
سال ساخت
۲۰۱۲
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wijchen هلند
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
Stacker FAC 4V-XT3020
more Images
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Stacker
تولید کننده:
FAC
مدل:
4V-XT3020
سال ساخت:
۲۰۱۲
وضعیت:
کارکرده
ساعات کارکرد:
۳۲۵ h
قیمت و مکان
موقعیت:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland هلند
تماس بگیرید
جزئیات فنی
ارتفاع بالابری:
۳٬۰۲۰ میلی‌متر
نوع سوخت:
برقی
نوع دکل:
دوپلکس
طول شاخک‌ها:
۱٬۰۰۰ میلی‌متر
ارتفاع کل:
۲٬۱۸۰ میلی‌متر
طول کل:
۲٬۰۵۰ میلی‌متر
عرض کل:
۱٬۸۱۰ میلی‌متر
رنگ:
خاکستری
جزئیات پیشنهاد
شناسه آگهی:
A20888137
شماره مرجع:
WKH9.308
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۱.۰۲.۱۴۰۵
توضیحات
Empty weight: 2.200 kg
Lifting capacity: 2.000 kg
- Details:
- └ Description: Four Way
- Year: 2012
- Documentation available: Yes
- CE marking present: Yes
- CE certificate present: No
- Serial number: 4V-XT 3020
- Operating hours: 325
- Type: Pedestrian stacker
- Lifting capacity: 2000kg
- Lifting height: 3020mm
- Overhead clearance: 2180mm
- Free lift: 0mm
- Fork length: 1000mm
- Fork width: 1200mm
- Options: Breedspoor
- Mast: Duplex
- Inspection valid until: 02-2026
- Drive: Electric
- Brand/Type: Hawker 3PZs315
- Capacity: 315Ah
- Battery voltage: 24V
- Transport dimensions: 2050mm x 1810mm x 2180mm (l x w x h)