Weinbrenner TSV204100
سال ساخت
۲۰۱۸
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Dorsten آلمان
Plate Shear - Hydraulic Weinbrenner TSV204100
more Images
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
Weinbrenner TSV204100
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Plate Shear - Hydraulic
تولید کننده:
Weinbrenner
مدل:
TSV204100
سال ساخت:
۲۰۱۸
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
موقعیت:
Dorsten آلمان
A21414982
شماره مرجع:
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۱۳.۱۲.۱۴۰۴
توضیحات
sheet width 4050 mm
plate thickness 20 mm
distance between columns 4100 mm
column daylight 4200 mm
no. of strokes 10-20 Hub/min
working pressure 250 bar
total power requirement 85 kW