TBT ML300-4-1450
سال ساخت
۲۰۰۴
وضعیت
کارکرده (کاملاً عملیاتی)
موقعیت
آلمان آلمان
Deep hole drilling machine TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Deep hole drilling machine
تولید کننده:
TBT
مدل:
ML300-4-1450
سال ساخت:
۲۰۰۴
وضعیت:
آماده به کار (دست دوم)
قابلیت عملکرد:
کاملاً عملیاتی
جزئیات فنی
عمق حفاری:
۷۵۰ میلی‌متر
حداکثر سرعت اسپیندل:
۶٬۷۲۰ دور/دقیقه
قطر مته:
۲۰ میلی‌متر
کورس اسپیندل:
۱٬۴۵۰ میلی‌متر
فاصله بین مراکز:
۱۲۰ میلی‌متر
ارائه
موقعیت:
آلمان آلمان – فاصله: حدود ۴٬۱۰۵ کیلومتر
در دسترس بودن:
بلافاصله پس از پایان حراج
شرایط تحویل:
EXW
هزینه‌های پیاده‌سازی و بارگیری:
تحویل در محل:
رایگان
هزینه ارسال:
توضیحات
TECHNICAL DETAILS
Number of spindles: 4
Spindle distance: 120 mm
Spindle drive: 4 × 4 kW
Spindle speed: 672 – 6,720 1/min
Spindle stroke: 1,450 mm
Drilling diameter: 4 – 20 mm
Drilling depth: 750 mm