Regalux EPRIS760-10000
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
سال ساخت
۲۰۲۳
وضعیت
جدید
موقعیت
Topole لهستان
Flexible Conveyor Regalux EPRIS760-10000
more Images
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
Regalux EPRIS760-10000
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Flexible Conveyor
تولید کننده:
Regalux
مدل:
EPRIS760-10000
شماره دستگاه:
EPRIS760-10000
سال ساخت:
۲۰۲۳
وضعیت:
نو
قیمت و مکان
موقعیت:
Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska لهستان
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۱۴.۱۰.۱۴۰۳
توضیحات
We offer new scissor roller conveyors with sensors for sale.
technical data:
Roll width 760mm
Length retracted 3900mm
Length extended 10000mm