OSAMA S2R 1300
VB به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
سال ساخت
۲۰۲۱
وضعیت
کارکرده
موقعیت
آلمان آلمان
Glue spreader OSAMA S2R 1300
Glue spreader OSAMA S2R 1300
Glue spreader OSAMA S2R 1300
Glue spreader OSAMA S2R 1300
Glue spreader OSAMA S2R 1300
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Glue spreader
تولید کننده:
OSAMA
مدل:
S2R 1300
سال ساخت:
۲۰۲۱
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
موقعیت:
D - Hessen آلمان
A21147462
شماره مرجع:
ISS20250305-5247
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۱۱.۰۱.۱۴۰۵
توضیحات
Used machine
Year of manufacture: 2021
Features and technical data:
Homogeneous GLUE DOSING thanks to adjustable distribution trays.
Accident-proof SAFETY DEVICES on all moving parts ensure maximum operator safety.
ELECTRICAL SYSTEM: perfectly sealed and compliant with European standards, equipped with a push-button control panel, 24 V voltage.
Technical data:
Working width: 1300 mm
Working height: 100 mm
Application roller diameter: 185 mm
Feed speed: 18 m/min
Drive motor: 0.37 kW
Working table height: 800 mm
Dimensions: Length 780 mm, Width 2000 mm, Height 1350 mm