Matec 30HV
سال ساخت
۲۰۰۷
وضعیت
کارکرده (کاملاً عملیاتی)
موقعیت
Neer هلند
Universal machining center Matec 30HV
more Images
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
Matec 30HV
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Universal machining center
تولید کننده:
Matec
مدل:
30HV
شماره دستگاه:
0903
سال ساخت:
۲۰۰۷
وضعیت:
تعمیر شده در کارگاه (کارکرده)
قابلیت عملکرد:
کاملاً عملیاتی
ساعات کارکرد:
۲۱٬۹۹۰ h
قیمت و مکان
موقعیت:
Heldenseweg 27 Neer, 6086 pd Neer, Niederlande هلند
تماس بگیرید
جزئیات فنی
مسافت جابجایی محور X:
۳٬۰۰۰ میلی‌متر
مسافت حرکت محور Y:
۸۰۰ میلی‌متر
مسافت حرکت محور Z:
۱٬۱۰۰ میلی‌متر
حرکت سریع محور X:
۳۰ متر/دقیقه
حرکت سریع محور Y:
۳۰ متر/دقیقه
حرکت سریع محور Z:
مدل کنترلر:
Heidenhain iTNC530
تجهیزات:
سرعت چرخش به طور نامحدود قابل تنظیم, نقاله براده
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۰۷.۰۱.۱۴۰۵
توضیحات
Travel: 3000 x 800 x 1100 mm (X-Y-Z)
Heidenhain iTNC530 control
Handwheel
48 tools in the chain
Motor spindle: 12,000 rpm / 30 kW / 198 Nm
Tool holder HSK63
Direct measuring systems on all axes
ICS 20 bar with band filter system, capacity 450 liters
Giodpfeyqx N Dox Amijt
Mounted NC rotary table for H/V, diameter 500 mm