Gifas 500 65T0500112P42ZF
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Single-phase isolation transformer 42 V Gifas 500  65T0500112P42ZF
more Images
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Single-phase isolation transformer 42 V
تولید کننده:
Gifas
مدل:
500 65T0500112P42ZF
وضعیت:
خوب (دست دوم)
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, DE آلمان
A7913801
شماره مرجع:
29901
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۶.۱۰.۱۴۰۴
توضیحات
Single-phase isolation transformer, isolation transformer, solid rubber distribution box
-Manufacturer: Gifas, Isolation transformer, solid rubber distributor
-Type: 500 Item No. 65T0500112P42ZF
-Primary: 220 V 50 Hz
-Secondary: 42 V see photo of nameplate