Festo DNU-63-500-PPV-A
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Pneumatic cylinders Festo DNU-63-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Pneumatic cylinders
تولید کننده:
Festo
مدل:
DNU-63-500-PPV-A
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, Deutschland آلمان
A4319750
شماره مرجع:
24297
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
Gedpfjfd Iuhex Amisit
-Manufacturer: Festo type DNU-63-500-PPV-A
-Piston diameter: 63 mm
-Stroke: 500 mm
-Max. Pressure: 12 bar