4500 ton Chen Hsong SM4500-TP (2013) Supermaster Servo drive series
Chen Hsong SM4500-TP
سال ساخت
۲۰۱۳
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Trenčianske Stankovce اسلواکی
4500 ton Chen Hsong SM4500-TP (2013) Supermaster Servo drive series Chen Hsong SM4500-TP
more Images
Chen Hsong SM4500-TP
Chen Hsong SM4500-TP
Chen Hsong SM4500-TP
Chen Hsong SM4500-TP
Chen Hsong SM4500-TP
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
تولید کننده:
Chen Hsong
مدل:
SM4500-TP
سال ساخت:
۲۰۱۳
وضعیت:
خوب (دست دوم)
قیمت و مکان
محل فروشنده:
3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, اسلواکی اسلواکی
A19630856
شماره مرجع:
250214
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۹.۰۵.۱۴۰۴
توضیحات
Chen Hsong SM4500-TP (2013) Supermaster Servo drive series
Clamping force: 4500 t
Screw diameter: 250 mm
Shot weight: 61166 g
Distance between tie bars V: 2100 mm
Gbjdpfew Dc Eksx Aiwol
Distance between tie bars H: 2430 mm
Opening stroke: 2300-3400 mm
Shot volume: 67216 cm3
Max daylight: 4500 mm