Ultron UNPRZ-500 MPS
سال ساخت
۲۰۲۲
وضعیت
کارکرده (کاملاً عملیاتی)
موقعیت
Mielec لهستان
Washing machine Ultron UNPRZ-500 MPS
more Images
Ultron UNPRZ-500 MPS
Ultron UNPRZ-500 MPS
Ultron UNPRZ-500 MPS
Ultron UNPRZ-500 MPS
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Washing machine
تولید کننده:
Ultron
مدل:
UNPRZ-500 MPS
شماره دستگاه:
21/9/0619
سال ساخت:
۲۰۲۲
وضعیت:
کارکرده
قابلیت عملکرد:
کاملاً عملیاتی
قیمت و مکان
موقعیت:
Wojska Polskiego 16, 39-300 Mielec, Polen لهستان
A19634641
شماره مرجع:
241
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۱۱.۱۲.۱۴۰۴
توضیحات
Ultron UNPRZ-500 MPS Washing Machine
No. 21/9/0619
Year of manufacture: 2022
Temperature control range for washing and rinsing: 20–80°C
Gjdpfxjw Dhrvo Aiwobl
Maximum drying temperature: 100°C
Usable tunnel height: 300 mm
Width: 500 mm
Washing heater capacity: 45.6 kW
Rinse heater capacity: 53.2 kW
Drying unit output: 24 kW
Dryer blower output: 26 kW
Rated power: 185 kW