034.MGS.10.1
Plate Heat Exchanger,Heat Exchanger
SPX
034.MGS.10.1
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Tatabánya
اطلاعات دستگاه
قیمت و مکان
- موقعیت:
- Vágóhid u. 2, 2800 Tatabánya, Hungary
- A20677360
- شماره مرجع:
- 6899
- بهروزرسانی:
- آخرین بهروزرسانی در ۲۲.۰۲.۱۴۰۵
توضیحات
Plate Heat Exchanger,Heat Exchanger, SPX 034.MGS.10.1, Used machine
Gbjdpfx Aiex Da Duewjl
Manufacturer : SPX
Year : 2012
Overall dimensions : 450 x 610 x 1360 mm
Heat transfer area : 18.93 m²
Operating pressure : 10 bar
Gbjdpfx Aiex Da Duewjl
Manufacturer : SPX
Year : 2012
Heat transfer area : 18.93 m²
Operating pressure : 10 bar
این آگهیها ممکن است برای شما نیز جالب باشند.
آگهی کوچک
Tatabánya
۳٬۴۰۷ km
SPXSPX 034.MGS.10.1
آگهی کوچک
Askersund
۴٬۱۱۴ km
BÜRKLESAL 1300
Hobro
APVN35
Tammiku
BrembanaHelixchanger Heat Exchanger
Janville
Tetra pakTetraplex C10-SM
Lorquí
APV
Neukamperfehn
SSI Schäfer PR600/ lichte Weite: 2400mmKastenprofil: 80 x 40 mm