SEW-EURODRIVE TPS 10A040-NFO-503-1
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
more Images
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
فرکانس اینورتر
تولید کننده:
SEW-EURODRIVE
مدل:
TPS 10A040-NFO-503-1
وضعیت:
خوب (دست دوم)
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, DE آلمان
A1797798
شماره مرجع:
7149
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۲.۱۰.۱۴۰۴
توضیحات
Frequency converter, frequency transformer, drive converter, controller, variable speed drive
Gsdsb A Nzhspfx Aiwjbl
-Movitrac: 204 xv
-Power: 4 kW
-U: 400 VAC
-F: 25 kHz
-I: 10 A Ac
-P: 4 kW