Mori Seiki NH 4000
سال ساخت
۲۰۰۵
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Borrby سوئد
Horizontal machining center Mori Seiki NH 4000
more Images
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Horizontal machining center
تولید کننده:
Mori Seiki
مدل:
NH 4000
سال ساخت:
۲۰۰۵
وضعیت:
بسیار خوب (کارکرده)
قیمت و مکان
موقعیت:
Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden سوئد
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۲.۰۲.۱۴۰۵
توضیحات
Twin pallet 400 x 400mm, X 560 Y 560 Z 630mm, B 0,001dg. 14.000Rpm BT 40, ATC 60 pos, cooling through spindle, MSX 501, weight 9,800kg