Lenze MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR3C00
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
سال ساخت
۲۰۱۹
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Servo geared motor 0.8 kW 49.7 rpm Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR3C00
more Images
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Servo geared motor 0.8 kW 49.7 rpm
تولید کننده:
Lenze
مدل:
MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR3C00
سال ساخت:
۲۰۱۹
وضعیت:
بسیار خوب (کارکرده)
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, DE آلمان
A20414525
شماره مرجع:
36730
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۰۷.۰۹.۱۴۰۴
توضیحات
Servo motor, geared motor, electric motor
-Manufacturer: Lenze, servo motor with gearbox
Gedpfx Aextab Sjiwobl
-Speed: 49.7 rpm
-Engine: Type MCA 10140-RS0B0
-Voltage: 390 V / 140 Hz
-Power: 0.80 kW
-Transmission: Type G50BH121MVAR3C00 i=79.507
-Shaft: Ø 25 x 50 mm