Lenze G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
سال ساخت
۲۰۱۸
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Geared motor 0.75 kW 106 rpm Lenze G50BH121MVAR2C00  M55AP080M045E00CTZ
more Images
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Geared motor 0.75 kW 106 rpm
تولید کننده:
Lenze
مدل:
G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
سال ساخت:
۲۰۱۸
وضعیت:
بسیار خوب (کارکرده)
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, DE آلمان
A20438375
شماره مرجع:
36737
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۲.۱۲.۱۴۰۴
توضیحات
Geared motor, electric motor, electric geared motor, spur geared motor, geared motor with brake
-Manufacturer: Lenze, bevel gear motor
-Transmission: Type G50BH121MVAR2C00
-Speed: 106.0 rpm / Torque: 65 Nm
-Engine: Type M55AP080M045E00CTZ
-Power: 0.75 kW / 50 Hz
-Shaft: Ø 25 x 45 mm