INA VLA200544-N
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Schleifring دوار اتصال دوار به جلو INA VLA200544-N
more Images
INA VLA200544-N
INA VLA200544-N
INA VLA200544-N
INA VLA200544-N
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Schleifring دوار اتصال دوار به جلو
تولید کننده:
INA
مدل:
VLA200544-N
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
محل فروشنده:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, آلمان آلمان
A2267336
شماره مرجع:
14102
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
Slewing bearings, slewing ring, single row ball slewing ring, four-point bearings
-Comes from: HUSS Rides manufacturer of leisure facilities
-Spare part: from
-Manufacturer: INA
-Type: VLA200544-N
-Outer diameter: 640.3 mm
-Interior diameter: 434 mm
-Height: 56 mm
-externally toothed
-Teeth: 105
-Module: 6 mm
-Number: 6x bearings available
-Price: per piece
-Weight: 39 kg/piece
Gsdpfscghhkex Aiwebl
تأمین‌کننده
ثبت شده از: 2002
۱۲٬۹۷۲ آگهی‌های آنلاین
Trustseal icon
تماس بگیرید
ارسال درخواست
زمینus
آلمان
اتریش
سوئیس
ایالات متحده آمریکا
بریتانیا
فرانسه
بلژیک
اسپانیا
مکزیک
ایتالیا
هلند
لهستان
فدراسیون روسیه
بلاروس (جمهوری بلاروس)
اوکراین
استونی
ترکیه
نیوزیلند
ایرلند
جمهوری چک
دانمارک
فنلاند
سوئد
نروژ
لوکزامبورگ
یونان
لیتوانی
لتونی
ایسلند
پرتغال
برزیل
ونزوئلا
آرژانتین
مجارستان
اسلواکی
رومانیہ
مولداوی
اسلوونی
صربستان
مونته‌نگرو
آلبانی
کرواسی
بلغارستان
مقدونیه شمالی
بوسنی و هرزگوین
اسرائیل
مصر
مراکش
هند
اندونزی
کره جنوبی
ژاپن
تایلند
مالزی
ویتنام
چین، جمهوری خلق
تایوان
ایران
بنگلادش
درخواست ارسال نشد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.
تلفن & فکس
این آگهی‌ها ممکن است برای شما نیز جالب باشند.
آگهی کوچک
خودکار سیستم تصفیه مغناطیسی die magnetprofis APMA400
more images
Ursberg
۴٬۰۰۳ km
خودکار سیستم تصفیه مغناطیسی
آگهی کوچک
 Alfa Laval
 Alfa Laval
دانمارک Thisted
۴٬۳۶۲ km
فروشنده تأییدشده
 MIOTAL® WHP 60
آلمان Mindelheim
MIOTAL®WHP 60
فروشنده تأییدشده
هیدرولیک فشار مستقیم طرفه Hydrap HPD-S 100
آلمان Wermelskirchen
هیدرولیک فشار مستقیم طرفه
 unbekannt Ø 335 x 1055mm
 unbekannt Ø 335 x 1055mm
 unbekannt Ø 335 x 1055mm
 unbekannt Ø 335 x 1055mm
 unbekannt Ø 335 x 1055mm
آلمان Wiefelstede
unbekanntØ 335 x 1055mm
ابزار و برش چرخ Stehle mit Magnetplatte
ابزار و برش چرخ
 H + L 0,75 KW 6L 200 bar
 H + L 0,75 KW 6L 200 bar
 H + L 0,75 KW 6L 200 bar
 H + L 0,75 KW 6L 200 bar
 H + L 0,75 KW 6L 200 bar
 H + L 0,75 KW 6L 200 bar
 H + L 0,75 KW 6L 200 bar
H + L0,75 KW 6L 200 bar
 HYLATECHNIK HESSP 100*1,5*XA4
 HYLATECHNIK HESSP 100*1,5*XA4
آلمان Schmölln
 Rothe Erde 2
 Rothe Erde 2
تبدیل واحد غلتک نژاد Brunsen angetrieben 700 x 1500 mm
تبدیل واحد غلتک نژاد