Hanselifter E-MES150-15-05
VB به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Borken آلمان
Electric crate lifter Hanselifter E-MES150-15-05
more Images
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Electric crate lifter
تولید کننده:
Hanselifter
مدل:
E-MES150-15-05
وضعیت:
بسیار خوب (کارکرده)
قیمت و مکان
موقعیت:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland آلمان
A7901072
شماره مرجع:
25251
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۴.۰۸.۱۴۰۳
توضیحات
Hanselifter E-MES150-15-05 Electric box lifter minilift 150kg 0,15 kW 2x12V
dimensions L x W x H: 870 x 600 x 1790 mm
Drive type: semi-electric
overall height: 1790 mm
tires: polyurethane
ground clearance: 70 mm
Own weight: 66 kg
fork length: 475 mm
Lifting speed: 50 mm/s
Lifting height: 1500 mm
load center: 230 mm
Gjdpfx Aieivd Ruewebl
max. platform height: 1500 mm
platform dimensions L x W mm: 475 x 600 mm
wheelbase: 680 mm
Load capacity: 150 kg
Turning radius: 850 mm