GSL German Standard Lift D063032LL30340
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
more Images
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
سیلندر های هیدرولیک
تولید کننده:
GSL German Standard Lift
مدل:
D063032LL30340
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
محل فروشنده:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, آلمان آلمان
A1799856
شماره مرجع:
11444
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
Hydraulic cylinders, support cylinders, hydraulic rams, pressure rams
-Cylinder: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 32 mm
-Pipe Ø outside: mm
-Stroke: 340 mm
-Total length: retracted 600 mm