Festo DNC-63-160-PPV-A
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Pneumatic cylinders Festo DNC-63-160-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Pneumatic cylinders
تولید کننده:
Festo
مدل:
DNC-63-160-PPV-A
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
محل فروشنده:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, آلمان آلمان
A4119553
شماره مرجع:
23268
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
Gedpfx Aed S Daboiwjbl
-Type: DNC-63-160-PPV-A
-Piston: Ø 63 mm
-Stroke: 160 mm
-Max. Pressure: 12 bar