Festo DC-50-500-PPV
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Pneumatic cylinder Festo DC-50-500-PPV
more Images
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Pneumatic cylinder
تولید کننده:
Festo
مدل:
DC-50-500-PPV
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
محل فروشنده:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, آلمان آلمان
A3435476
شماره مرجع:
18792
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
Gisdodk I Tyspfx Amiot
-Type: DC-50-500-PPV
-Piston: Ø 50 mm
-Stroke: 500 mm
-Pressure: max. 12 bar