DN Solutions PUMA DNT2600M
سال ساخت
۲۰۲۶
وضعیت
جدید (کاملاً عملیاتی)
موقعیت
کره جنوبی کره جنوبی
C AXIS 10 INCH CNC LATHE DN Solutions PUMA DNT2600M
more Images
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
C AXIS 10 INCH CNC LATHE
تولید کننده:
DN Solutions
مدل:
PUMA DNT2600M
سال ساخت:
۲۰۲۶
وضعیت:
نو
قابلیت عملکرد:
کاملاً عملیاتی
قیمت و مکان
موقعیت:
Güney Kore کره جنوبی
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۲.۱۴۰۵
توضیحات
DN Solutions PUMA DNT2600M
Type: CNC Turning Center (Live Tooling)
Gedpfx Ajy R E Stjiwjbl
Control Unit: Fanuc
Chuck Size: 10 Inch with C-Axis
Bar Capacity: 81 mm
Max. Turning Diameter: 380 mm
Max. Turning Length: 610 mm
X-Axis Travel: 260 mm
Z-Axis Travel: 658–680 mm
Spindle Speed: 3500 rpm
Spindle Power: 22–26 kW
Max. Torque: 327–735 Nm