Spinner VC 1150
سال ساخت
۲۰۲۱
وضعیت
کارکرده (کاملاً عملیاتی)
موقعیت
Düsseldorf آلمان
Machining center with new spindle Spinner VC 1150
more Images
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Machining center with new spindle
تولید کننده:
Spinner
مدل:
VC 1150
سال ساخت:
۲۰۲۱
وضعیت:
آماده به کار (دست دوم)
قابلیت عملکرد:
کاملاً عملیاتی
قیمت و مکان
موقعیت:
Kaiserstr. 5, 40479 Düsseldorf, Deutschland آلمان
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۱.۱۱.۱۴۰۴
توضیحات
Used Spinner VC 1150, spindle replaced in November 2025
X travel: 1,150 mm
Y travel: 620 mm
Z travel: 800 mm