VMC-1600F
Milling machine
Micromill
VMC-1600F
سال ساخت
۲۰۱۴
وضعیت
کارکرده
(کاملاً عملیاتی)
موقعیت
Hessen
مشاهده مزایده
اطلاعات دستگاه
- نام دستگاه:
- Milling machine
- تولید کننده:
- Micromill
- مدل:
- VMC-1600F
- شماره دستگاه:
- سال ساخت:
- ۲۰۱۴
- وضعیت:
- آماده به کار (دست دوم)
- قابلیت عملکرد:
- کاملاً عملیاتی
جزئیات فنی
- مسافت جابجایی محور X:
- ۱٬۶۰۰ میلیمتر
- مسافت حرکت محور Y:
- ۸۰۰ میلیمتر
- مسافت حرکت محور Z:
- ۷۱۰ میلیمتر
- حداکثر سرعت چرخش:
- ۶٬۰۰۰ دور/دقیقه
- ظرفیت بار میز:
- ۲٬۰۰۰ کیلوگرم
ارائه
- موقعیت:
- Hessen, آلمان
– فاصله: حدود ۴٬۱۸۲ کیلومتر
- در دسترس بودن:
- بلافاصله پس از پایان حراج
- شرایط تحویل:
- FCA
هزینههای پیادهسازی و بارگیری:
تحویل در محل:
رایگان
رایگان
هزینه ارسال:
توضیحات
TECHNICAL DETAILS
Travel X-axis: 1,600 mm
Travel Y-axis: 800 mm
Travel Z-axis: 710 mm
Spindle speed (max.): 6,000 rpm
Table dimensions (L x W): 1,800 x 800 mm
Table load capacity: 2,000 kg
Spindle taper: ISO 50
MACHINE DETAILS
Machine dimensions: 2.73 x 4.31 x 3.03 m
Length with chip conveyor: 4.31 + 1.03 m
Depth with control unit: 2.73 + 0.40 m
Depth with coolant tank: 2.73 + 1.80 m
Control system: Heidenhain iTNC 530
Note: The machine can still be viewed under power until week 50.
آگهی به صورت خودکار ترجمه شده است. احتمال بروز اشتباه در ترجمه وجود دارد.
اسناد
پرداختها
- هزینههای جانبی خرید:
- ۱۸ %
- شرایط پرداخت:
- ۱۰۰٪ پیشپرداخت
- روشهای پرداخت:
انتقال بانکی
جزئیات پیشنهاد
- شناسه آگهی:
- A20657080
- شماره مرجع:
- AUC-2512014
- بهروزرسانی:
- آخرین بهروزرسانی در ۲۴.۰۹.۱۴۰۴
- پیشنهاد انحصاری:
- فقط در مزایده موجود است
بازدید
امکان بازدید
دستگاه تحت برق است
Machineseeker به طور کلی بازدید از ماشینآلات دست دوم را توصیه میکند.
کلیه اطلاعات بر اساس بهترین دانش و وجدان ارائه شده است – لطفاً حضوری تأیید فرمایید.
این آگهیها ممکن است برای شما نیز جالب باشند.
آگهی کوچک
Bielefeld
۴٬۲۲۰ km
MICROMILLVMC 1600 F