HISWeld HIS16V31510 - Aktion
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
جدید
موقعیت
اتریش اتریش
Welding Table HISWeld HIS16V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Welding Table
تولید کننده:
HISWeld
مدل:
HIS16V31510 - Aktion
وضعیت:
نو
قیمت و مکان
موقعیت:
2351 Wiener Neudorf, Österreich اتریش
A21427667
شماره مرجع:
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۱۷.۰۲.۱۴۰۵
توضیحات
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
1500 x 1000 mm
3000 kg
272 kg
100 mm
12 mm
16 mm
THIS MODEL FORMS THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM. IT CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS REQUIRED.
Our tables are characterised by the high degree of hardness with our Cr75M+ hard chrome plating, the very high degree of accuracy of +/- 0.05 mm on the entire table surface and the tolerances of the hole diameters of the entire hole pattern.
3D standard welding and clamping table,
1500 x 1000 x 100 mm with Cr75M+ hard chrome plating
Table system: 16 mm
Gedpfoyq Srxox Aiwobl
Material thickness: 12 mm
Including table substructure and standard table legs
* S355J2+N with Cr75M+ hard chrome plating
* Hole: 16 mm, material thickness: 12 mm
* Including coated table substructure
* Side panel 100 mm with 2-row hole pattern and 25 mm hole spacing
* Table top with 2-sided fine scaling and 50 x 50 mm grid line
* Rounded edges and holes
* Solid standard table legs with load capacity 1 tonne per leg; 500 kg per leg for castor model
تأمین‌کننده
ثبت شده از: 2006
۶۰۰ آگهی‌های آنلاین
Trustseal icon
تماس بگیرید
ارسال درخواست
زمینus
آلمان
اتریش
سوئیس
ایالات متحده آمریکا
بریتانیا
فرانسه
بلژیک
اسپانیا
مکزیک
ایتالیا
هلند
لهستان
فدراسیون روسیه
بلاروس (جمهوری بلاروس)
اوکراین
استونی
ترکیه
نیوزیلند
ایرلند
جمهوری چک
دانمارک
فنلاند
سوئد
نروژ
لوکزامبورگ
یونان
لیتوانی
لتونی
ایسلند
پرتغال
برزیل
ونزوئلا
آرژانتین
مجارستان
اسلواکی
رومانیہ
مولداوی
اسلوونی
صربستان
مونته‌نگرو
آلبانی
کرواسی
بلغارستان
مقدونیه شمالی
بوسنی و هرزگوین
اسرائیل
مصر
مراکش
هند
اندونزی
کره جنوبی
ژاپن
تایلند
مالزی
ویتنام
چین، جمهوری خلق
تایوان
ایران
بنگلادش
درخواست ارسال نشد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.
تلفن & فکس
+43 2236 ... آگهی‌ها
این آگهی‌ها ممکن است برای شما نیز جالب باشند.
آگهی کوچک
 BRÜCK  Bandhaspel Bandanlage Winder AH 12/1600   12000 kg x 1600mm  (1463)
more images
مجارستان Tatabánya
۳٬۴۱۰ km