Festo DSNU-32-180-PPS-A
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Pneumatic cylinder with proximity switch Festo DSNU-32-180-PPS-A
more Images
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Pneumatic cylinder with proximity switch
تولید کننده:
Festo
مدل:
DSNU-32-180-PPS-A
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, Deutschland آلمان
A14014864
شماره مرجع:
31842
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic stamp, air stamp, standard cylinder, round cylinder
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DSNU-32-180-PPS-A with proximity switch
-Stroke path: 180 mm
-Piston: Ø 32 mm
-Piston rod: Ø 12 mm / M 10 x 1.25