Festo DNN-63-10-A
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Pneumatic cylinder Festo DNN-63-10-A
more Images
Festo DNN-63-10-A
Festo DNN-63-10-A
Festo DNN-63-10-A
Festo DNN-63-10-A
Festo DNN-63-10-A
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Pneumatic cylinder
تولید کننده:
Festo
مدل:
DNN-63-10-A
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, Deutschland آلمان
A8048066
شماره مرجع:
30042
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
-Manufacturer: Festo, standard cylinder double-acting type DNN-63-10-A
-Stroke: 9mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 20 mm / M16 x 1.5