Festo DNC-63-600-PPV-A
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Pneumatikzylinder Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Pneumatikzylinder
تولید کننده:
Festo
مدل:
DNC-63-600-PPV-A
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, Deutschland آلمان
A13658941
شماره مرجع:
31714
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNC-63-600-PPV-A
Gisdpjqa I H Sjfx Amiet
-Stroke: 600mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 20 mm / M16 x 1.5