Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
قیمت ثابت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده
وضعیت
کارکرده
موقعیت
Wiefelstede آلمان
Guide cylinder Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
more Images
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Guide cylinder
تولید کننده:
Festo
مدل:
DFM-20-40-P-A-GF 170843
وضعیت:
کارکرده
قیمت و مکان
موقعیت:
26215 Wiefelstede, Deutschland آلمان
A14214574
شماره مرجع:
31946
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۲۳.۰۳.۱۴۰۳
توضیحات
Guide cylinder, guide pneumatic cylinder, pneumatic cylinder, compact cylinder
-Handover: in current condition as seen
-Printing plate: missing, see photos
-Manufacturer: Festo, guide cylinder without pressure plate
Giedpfx Ajqv Hqrsmiet
-Type DFM-20-40-PA-GF 170843
-Piston: Ø 20 mm
-Stroke: 40 mm
-Piston rod: Ø 10 mm / M 10 x 1.25