ABEL HMD-G-50-500
وضعیت
جدید
موقعیت
Voerde آلمان
Piston hydraulic membrane pump REWA ABEL ABEL HMD-G-50-500
more Images
ABEL HMD-G-50-500
اطلاعات دستگاه
نام دستگاه:
Piston hydraulic membrane pump REWA ABEL
تولید کننده:
ABEL
مدل:
HMD-G-50-500
شماره دستگاه:
85163a
وضعیت:
نو
قیمت و مکان
اجاره:
امکان‌پذیر است
موقعیت:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland آلمان
A3953499
شماره مرجع:
RE-HU-2019-1401-PK36c
به‌روزرسانی:
آخرین به‌روزرسانی در ۱۶.۰۷.۱۴۰۳
توضیحات
machine: new piston hydraulic membrane pump
type: Abel HMD-G-50-500
Gjdped Ey I Nsfx Amioit
Flow rate: max. 50 m³/h
Discharge pressure: 15 bar
Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 rpm,